fbpx
Lázně Třeboň hotely, Všechny hotely

Aurora Lázně Třeboň

Lázně Aurora Třeboň – špičková komplexní lázeňská wellness péče

Aurora Lázně Třeboň
Aurora Lázně Třeboň

Komplex Aurora Lázně Třeboň s.r.o. se nachází nedaleko od rybníka Svět v klidné části lázeňského města Třeboň a z jedné strany je obklopen rozsáhlým lázeňským parkem. Jde o lázně v majetku města, kterým se po rekonstrukci dostalo výborného evropského standardu. Najdtete zde množství pokojů, jídelen a balneo provozů, kavárnu, restauraci Harmonie, bar a bowling bar.

Hotely lázně Třeboň >>

Pokud chcete dostat maximum z návštěvy Třeboně pak Lázně Aurora patří k jednomu z hlavních bodů na seznamu vašich priorit. Každé vaše přání bude vyslyšeno v tomto lázeňském komplexu, kde najdete kompletní nabídku wellness služeb a můžete vychutnat příjemné lenošení v léčivých a omlazujících zábalech a koupelích bohatých na živiny. Komplexní služby jsou korunovány příjemným kadeřnictví m a pedikůrou, Váš pobyt si můžete zpříjemnit u něčeho sladkého v kavárně. Wellness centrum se může pochlubit také bazénem s mírně slanou vodou, brouzdalištěm pro děti bazén, vodní m světem plným atrakcí, saunou a parní lázní.

Wellnesscentrum Agua viva Lázně Třeboň

Lázně Aurora Třeboň wellnesscentrumSoučástí Lázní Aurora je Wellnesscentrum Aqua viva – relaxační hala (tělocvična a fitness centrum), bazénový komplex (plavecký bazén s mírně slanou vodou, parní kabina, sauna, solárium, squash) a vodní atrakce (divoká řeka, perličková masážní lavice, vodní hřib, tobogán, whirlpooly) je otevřené pro hosty ubytované v Lázních Aurora, ale také pro veřejnost.

Adresa: Lázeňská 1001, Třeboň
Recepce wellnesscentra: + 420 384 750 666
Otvírací doba: po – ne 7:00 – 22:00 hodin