fbpx
Lázně Třeboň hotely, Všechny hotely

Beriny lázně Třeboň

Beriny lázně Třeboň – špičková komplexní lázeňská wellness péče

Bertiny lázne Třeboň pro senioryMěstské slatinné lázně Třeboň doplňuje kromě komplexu Aurora Lázně také lázeňský komplex Bertiny Lázně.

Bertiny lázně, založené roku 1883, se nacházejí v těsné blízkosti historického centra Třeboně. Díky výhodné poloze a bohaté léty prověřené nabídce procedur si můžete vychutnat klidnou atmosféru starobylého města ve spojení s přírodou a lázeňskou péčí.

Specializují se podobně jako Aurora na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Ubytovací kapacita v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech činí 186 lůžek ve 102 pokojích. Další ubytovací kapacity jsou k dispozici v okolních penzionech, které jsou v dosahu pohodlné pěší chůze od lázní.

Hotely a ubytování lázně Třeboň >>

Součástí Bertiných lázní je restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený Sport park, který nabízí nejrůznější formy aktivního odpočinku, zahrnující tenisovou halu, venkovní tenisové kurty, volejbalový kurt, squash, fitness, bowling a stolní tenis

Adresa: Tylova 171, Třeboň
Recepce lázní: + 420 384 754 111
Otvírací doba (bazén s whirlpoolem): po – so: 16:00 – 22:00 hod., ne: 9:00 – 20:00 hod.