fbpx
Přehled lázní v ČR

Lázně Velké Losiny

Objevte termální lázně Velké Losiny v podhůří Jeseníků

Není nic příjemnějšího než se ponořit do horké vířivky a nechat odplout starosti všedního dne, zaručená relaxace, která dodá ztracenou energii celému tělu. Ve Velkých Losinách, nejstarších lázích na Moravě s tradicí 450 let si můžete dopřát právě tento druh relaxace. Lázně položené na úpatí Hrubého Jeseníku nabízejí řadu wellness a léčebných procedur.

Nejlepší Hotely – ceny + dostupnost + recenze – Zarezervovat pobyt >>

lazne velke losiny jeseniky

Teplota místních termálních pramenů ve Velkých Losinách je příjemná – kolem 36°C. Díky této teplotě si hosté mohou léčit neurologické stavy a problémy svalů a kostí, případně dýchací potíže. Termální voda je také použit v oblasti zdraví, restaurování lázní a pro plnění vnitřní a venkovní bazény.

Prameny a vily Velké Losiny

Tyto termální lázně se skládají ze čtyř budov. Prvním z nich je hlavní hotel Eliška, kde najdete vše, co potřebujete pod jednou střechou, stejně jako krásnou letní terasu a nový lázeňský areál na vysoké úrovni. Komfortní ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku lze nalézt na Ville Gazárka. Šárka Pavilion se zaměřuje na léčbu dětí s neurologickými nemocemi, zatímco Chaloupka pavilon pro děti s nespecifikovanými plicními problémy.

Máte-li pevné zdraví, ale toužíte po dobití energie a relaxaci, pak je pro vás hotel Diana a jeho wellness programy. Můžete vyzkoušet relaxační program, který používá rašelinové koupele, baňkování a aroma masáže, nebo víkendy pro ženy, zahrnující čištění pleti, masáž obličeje a na živiny bohaté zkrášlující masky. Po několika dnech tohoto druhu péče svou mysl a tělo se bude cítit, jako by už vyměněny za nové verze.

Velké Losiny termály

V místě se nachází unikítní nový Termální park Velké Losiny otevřený v létě 2015. Bazény s léčivou minerální vodou nabízí lidem jedinečnou možnost relaxace a trávení dovolené v čistém prostředí Jeseníků. Komplex s devíti bazény naplněnými léčivou termální sirnou vodou, řadou atrakcí a výhledem na jesenické kopce je atrakcí pro návštěvníky lázní i jako samostatná zábavní náplň.

Lázně plné historie

Velké Losiny nejlepší hotely srovnání >>

Velké Losiny nejsou jen lázně historii tohoto kouzelného městečka stojí také za to odhalit. Chloubou Velkých Losiny je bezpochyby jeho vynikající renesanční zámek, nechvalně známý pro své čarodějnické procesy. V červnu jsou zde pořádány oslavy slunovratu oslavy, v červenci a srpnu Losiny hostí léto kultury s divadlem a hudbou v elegantním zámku. Velkou výhodou Velkých Losin je možnost vyrazit za trochou turistiky a čerstvého vzduchu do nedalekých Jeseníků.