fbpx
Přehled lázní v ČR

Lázně Velké Losiny

Objevte termální lázně Velké Losiny v podhůří Jeseníků

Není nic příjemnějšího než se ponořit do horké vířivky a nechat odplout starosti všedního dne, zaručená relaxace, která dodá ztracenou energii celému tělu. Ve Velkých Losinách, nejstarších lázích na Moravě s tradicí 450 let si můžete dopřát právě tento druh relaxace. Lázně položené na úpatí Hrubého Jeseníku nabízejí řadu wellness a léčebných procedur.
Zarezervovat pobyt >>

Teplota místních termálních pramenů v Losinách je příjemná – kolem 36°C. Díky této teplotě si hosté mohou léčit neurologické stavy a problémy svalů a kostí, případně dýchací potíže. Termální voda je také použit v oblasti zdraví, restaurování lázní a pro plnění vnitřní a venkovní bazény.
lazne velke losiny jeseniky

Prameny a vily Velké Losiny

Tyto termální lázně se skládají ze čtyř budov. Prvním z nich je hlavní hotel Eliška, kde najdete vše, co potřebujete pod jednou střechou, stejně jako krásnou letní terasu a nový lázeňský areál na vysoké úrovni. Komfortní ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku lze nalézt na Ville Gazárka. Šárka Pavilion se zaměřuje na léčbu dětí s neurologickými nemocemi, zatímco Chaloupka pavilon pro děti s nespecifikovanými plicními problémy. Máte-li pevné zdraví, ale toužíte po dobití energie a relaxaci, pak je pro vás hotel Diana a jeho wellness programy. Můžete vyzkoušet relaxační program, který používá rašelinové koupele, baňkování a aroma masáže, nebo víkendy pro ženy, zahrnující čištění pleti, masáž obličeje a na živiny bohaté zkrášlující masky. Po několika dnech tohoto druhu péče svou mysl a tělo se bude cítit, jako by už vyměněny za nové verze.

Velké losiny termály

V místě se nachází unikítní nový termální park otevřený v létě 2015. Bazény s léčivou minerální vodou nabízí lidem jedinečnou možnost relaxace a trávení dovolené v čistém prostředí Jeseníků. Komplex s devíti bazény naplněnými léčivou termální sirnou vodou, řadou atrakcí a výhledem na jesenické kopce je atrakcí pro návštěvníky lázní i jako samostatná zábavní náplň.

Lázně plné historie

Velké Losiny nejsou jen lázně historii tohoto kouzelného městečka stojí také za to odhalit. Chloubou Velkých Losiny je bezpochyby jeho vynikající renesanční zámek, nechvalně známý pro své čarodějnické procesy. V červnu jsou zde pořádány oslavy slunovratu oslavy, v červenci a srpnu Losiny hostí léto kultury s divadlem a hudbou v elegantním zámku. Velkou výhodou Velkých Losin je možnost vyrazit za trochou turistiky a čerstvého vzduchu do nedalekých Jeseníků.

Velké Losiny hotely >>