fbpx
Přehled lázní v ČR

Lázně Hodonín

Lázně Hodonín – nejmladší české lázně

Lázně Hodonín je jedním z nejnovějších lázeňských zařízení v České republice. Svou nízko položenou polohou a dobrou dopravní dostupností jsou vhodné také pro lázeňské pobyty pro seniory. Lázně Hodonín nabízí pro své lázeňské hosty krytý plavecký bazén a velkou nabídku léčebných procedur a balneoprocedur – jódobromové koupele a zábaly, ruční klasické masáže, podvodní a reflexní masáže, perličkové, přísadové, bylinné a vířivé koupele, elektroléčba, magnetoterapie, parafínové a peloidní zábaly, plynové injekce, myostimulátor, individální a skupinové cvičení a další procedury.

lazne hodonin pro seniory

Hlavními indikacemi jsou v těchto jihomoavských lázních nemoci neurologické, nemoci oběhového ústrojí, srdce a cév, nemoci pohybového ústrojí, pooperační a poúrazové stavy a rekondice, pro pobyty hrazené pojišťovnou.

Hotely v Lázních Hodonín – široká nabídka a slevy >>

Lázeňský komplex se nachází v krásném parku, který vyniká zajímavou zahradní architektury. Terapeutický Komplex se skládá ze dvou lázeňských domech. Klienti, kteří jsou placení za sebe mohou využít nové lázeňský dům Eva s kapacitou 104 lůžek a vlastním balneo provozu. Lázně Hodonín je také vyhledávaným místem pro odpočinek a relaxaci.

Léčebné prameny Lázně Hodonín

Základním přírodním léčivým zdrojem v Lázních Hodonín je jód a brom voda nazývá „solanka“, což je jedna z nejkvalitnějších vod v Evropě. Jod a brom voda má vysoký obsah solí jódu s nízkou mineralizací. To je ve srovnání s vodou z Mrtvého moře. To má jedinečnou vytvrzení, preventivní a regenerační účinky. To jsou shromažďovány z vrtů dosáhl téměř 2 km hluboký, nejhlubší ty, v České republice.

Během svého pobytu si můžete prohlédnout mnoho kulturních programů – ať už jde o krásy Slovácka v podobě jednání na cimbálů a folklorních vystoupení nebo denní venkovní koncerty v sezóně v lázeňském amfiteátru a výlety do okolních regionů. Pohodová atmosféra lázní rodinného typu vytváří ideální podmínky pro úspěšné léčebné procesy a dokonalou regeneraci.